kérdezte: kerdezoskodo Jó kérdező 4 éve

Mit tegyek, hogy újra beálljon a menstruációm a fogamzásgátló abbahagyása után?

26 éves vagyok 4évig szedtem egy fogamzásgátlót.Az utolsó egy évben már csak 1-2 napig volt meg a menstruációm és sokat fájt a mellem. Az orvosom azt mondta, hogy a gyógyszer mellékhatása lehet, nem lát semmi problémát. Én végül is abba hagytam a fogamzásgátlót kb.9 hónapja. A menstruációm teljesen össze-vissza jön meg, hangulatváltozásaim vannak. Az utóbbi 3 menstruációmnál pedig azt vettem észre, hogy én, aki egyébként nem vagyok beteges, előtte 1-2nappal belázasodom és elkap valami megfázásos betegség.
Mitől lehetnek ilyen problémáim?Mit tudnék tenni, hogy újra beálljon a menstruációm?

4 Válasz

  • 4 putnik_judit Jó válaszadó mondta 4 éve

    !

    Kedves Kérdező!
    Ajánlom a Ciklus I-II gyógynövénykapszula alkalmazását ( borsikakukaclevele.hu ) mindkettő olyan természetes hormonokat tartalmaz., amik kizárólag gyógynövényekben találhatók.
    üdvözlettel: Jutka

  • Dr. Bán Marianna

    3 Dr. Bán Marianna Jó válaszadó mondta 4 éve


    Kedves Kérdező,
    testi és mentális jellemzőinek ismeretében lehet Önnek terápiát javasolni. Konzultációt ajánlok.
    http://www.banmarianna.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=142
    üdvözlettel, Mariann


  • Dr. Asbót Júlia

    2 Dr. Asbót Júlia Jó válaszadó mondta 4 éve


    Kedves Kérdező!

    Homeopátiás gyógyszerrel a ciklus beállítható, ehhez személyes konzultáció szükséges.
    Kikérdezés, a tünetek pontos ismerete után tudok Önnek gyógymódot javasolni.

    Dr. Asbót Júlia 30/684-6122


  • Dr. Demendi Csaba

    0 Dr. Demendi Csaba Jó válaszadó mondta 4 éve


    Kedves Levélíró!A rövid menses tabletta mellett egy kedvező és teljesen normális jelenség, örülni szoktak neki. Az emlőfájdalomnak nem annyira, de ez tablettaváltással többnyire orvosolható. Előfordul, hogy saját magától önállóan a szervezet nem tud rendszeres cuiklusokat produkálni. Ez nem a tabletta hibája, ellenkezőleg ez tüneti jelleggel megoldhatja a problémát. A betegségek sem a fogamzásgátló hiánya miatt támadják meg, ez mástól van. Javaslatom, hogy amíg nem akar teherbe esni nyugodtan szedjen valamilyen tablettát de ne azt amit eddig, nőgyógyászával egyeztessen. Üdvözlettel: Dr.Demendi Csaba 


Új válasz